Демо-симуляція

VUCA CHALLENGE:
СМОГ НАД ЄВРОПОЮ
Мінливий, невизначений, складний та неоднозначний - світ VUCA ставить перед собою нові виклики і вимагає від нас нових рішень. Ми переходимо від підходу, який базується на розв'язанні проблем та плануванні, спрямованих на зменшення невизначеності, до світу, де прогрес досягається шляхом активної участі у ній.


А це вимагає нових компетенцій.
Ми розробили унікальну програму, що ґрунтується на гейміфікованій симуляції "Cмог над Європою"

Створена на основі реальних подій, вона дозволяє випробувати світ VUCA та вивчити техніку для подолання поставлених ним викликів.
Запрошуємо вас ознайомитись з програмою на відкритому демо-тренінгу!
17 березня
11:00
Участь безкоштовна
Не більше 2 осіб з компанії
Зауважте, що метою заходу є знайомство з программою.

Він розрахований на HRD, керівників, які очолюють напрям розвитку талантів, функцію навчання та розвитку в корпораціях.
ПРО СИМУЛЯЦІЮ
"СМОГ НАД ЄВРОПОЮ"
4 квітня 2010 року в результаті виверження вулкана в Ісландії утворилася хмара попелу, що призвело до закриття більшості європейських аеропортів. Таким чином, левова частка рейсів в і з Європи була скасована, що стало причиною до найзначніших перебоїв в авіаперевезеннях з часів Другої світової війни.

Учасники в трьох групах будуть керувати трьома островами, в центрі Балтійського моря і одночасно будуть розв'язувати проблеми - посадку численних літаків за дуже короткий період часу, порятунок життів і пошук тимчасових будинків для сотень людей. Вони познайомляться з проблемами у світі VUCA і повинні будуть практикувати співробітництво, спілкування і управління проектами в стресових умовах.
СИМУЛЯЦІЮ ПРОВОДЯТЬ
Наташа Ковінько
бізнес-тренерка і консультантка DEVELOR UKRAINE,
має 8+ років досвіду роботи на керівних посадах в сфері управління продажами і розвитку бізнесу в провідних багатонаціональних FMCG компаніях, 10+ досвіду управління командами
Максим Бачек
бізнес-тренер і консультант DEVELOR UKRAINE,
12+ досвід роботи у галузі професійного навчання та коучингу, експерт у сфері переговорів, розвитку лідерських якостей, коучингу, управління продажами, комунікацій та презентаційних навичок.
Про DEVELOR
міжнародна консалтингова компанія, яка існує 27 років та працює у 20-ти країнах Центральної та Східної Європи.

Спеціалізація компанії
– комплексні консалтингові та тренінгові рішення, які впливають на зміну поведінки персоналу та підвищення бізнес-показників. Для своїх клієнтів DEVELOR розробляє та впроваджує ефективні проекти щодо залученості персоналу та розвитку людського капіталу.

we make work a better place
Наші клієнти,
що вже протестували онлайн-формати
Генеральний партнер
Зареєструйтесь на вебінар!
Імя
E-mail
Ми використаємо його для звязку з Вами та узгодження деталей
Ваш номер телефону
Компанія
Позиція
За додатковою інформацією звертайтесь до нашої команди
DEVELOR UKRAINE

+38 044 227 71 72
info.ukraine@develor.com