Розвиваємо культуру управління разом!
Сподіваємось цей гайд буде для вас корисним та ви зможете дізнатись багато цінних інсайтів.
Перегляньте також наші продукти, пов'язані з лідерством
Віртуальні команди
Дослідження показують, що коли люди знаходяться на відстані більше ніж 15 метрів один від одного, вірогідність їх співпраці більше одного разу в тиждень складає менше 10%. Це означає, що перед ними з'являються нові завдання, що виходять за рамки звичайних вимог традиційної команди.
Лідерство і безпека в умовах пандемії КОВІД-19
Те, в що вірить лідер, впливає на поведінку інших. Увага інших співробітників дуже часто привертається на ті аспекти, на яких фокусується їхній лідер. Це стосується і підходу до безпеки під час пандемії КОВІД-19.
Резильєнтність
Як легко справлятись з кризовими ситуаціями? Реалії сучасного світу вимагають від нас розвитку навички психологічної відновлюваності. Це дозволяє швидше справлятись зі складними ситуаціями і враховувати отриманий досвід в майбутньому.
Управління віддаленими командами
В поточних умовах, коли більшість співробітників змушені працювати з дому, їхні керівники опинилися в нових для себе умовах - нові виклики змушують шукати нові підходи та відповіді.
Лідер, що надихає
Багато керівників вважають, що питання залученості працівників - це до топменеджменту та HR, що тільки вони здатні створити умови, які будуть підтримувати високий рівень віддачі та мотивації серед співробітників. Але невже на залученість персоналу можна впливати тільки згори?
Ефективний лідер
Є декілька різних підходів до вивчення концепцій лідерства. Частина з них - теоретична, інша - більш практична. А чи є набір рутин та інструментів, які можуть допомогти нам стати більш ефективними лідерами? Чи можна такому навчитися?
Digital мислення
Ми живемо у світі цифрової революції. Організації, команди та люди пов'язані, як ніколи раніше. Ми можемо бути у захваті від цієї технологічної експансії або ненавидити її, але уникнути її нам точно не вдасться.
Лідерська сміливість
Очікується, що керівники повинні бути не лише компетентними, але й сміливими. Як сміливість може проявлятися у роботі лідера? Чому і як керівники мають бути сміливими в незручних ситуаціях? Як вони можуть щробити сміливими інших і побудувати відповідну культуру в компанії?
Якщо у вас є будь-які запитання щодо лідерства чи інших аспектів управління і розвитку персоналу, зверніться до нас і наші консультанти з навчання та розвитку з радістю дадуть відповіді на ваші питання.
За додатковою інформацією звертайтесь до нашої команди
DEVELOR UKRAINE

+38 044 227 71 72
info.ukraine@develor.com